Česky | English

Aplikace pro poslech audioknih Audioteka

Audioknihy a moderní technologie spojuje aplikace pro poslech audioknih Audioteka. Díky ní je možné poslouchat audioknihy kdekoliv a kdykoliv. Článek rovněž přinese shrnutí, jaké jsou výhody poslechu audioknih skrze telefon, aplikaci.

O Audiotéce a aplikaci

Hodně cestujete a na čtení vám nezbývá čas? Začněte číst ušima! Stačí vám k tomu technologie, které máme dnes stále při sobě – chytrý telefon aplikace Audiotéka , která je dostupná pro zařízení s operačními systémy iOS, Android nebo Windows 10. Audiotéka je tu pro všechny posluchače audioknih. Pro ty, kteří s poslechem audioknih ve formátu MP3 teprve začínají, i pro ty pokročilé, kteří čekají na audio novinky v rozrůstajícím se světě mluveného slova. Audiotéka nabízí přes 3200 titulů mluveného slova. Nabídku můžete procházet podle témat, novinek, popularity nebo třeba podle vašeho oblíbeného interpreta. Tápete a nevíte, jestli by se vám audiokniha líbila? Proto je tu nabídka vyzkoušení a poslech ukázky nebo celé kapitoly zdarma. Mobilitu má Audiotéka jako své poslání, a proto je pro nás důležité přenášet audioknihy na libovolné místo, kde je posluchači chtějí poslouchat, a těch míst je opravdu hodně.

Výhody poslechu audioknih v aplikaci

  • audioknihy můžete nosit stále s sebou
  • velký výběr audioknih přímo v jedné aplikaci a vaší kapse
  • propojený účet na webu i v aplikaci
  • nákup audioknih přímo přes aplikaci
  • detailní informace o audioknize
  • možnost poslechu se zamčenou obrazovkou
  • možnost zpomalení nebo zrychlení rychlosti přehrávání
  • přidávání záložek
  • poslech audioknih v autě – připojení telefonu k přehrávači přes Bluetooth
  • aplikace Windows 10 pro poslech v počítači

   

Po zaplacení jsou audioknihy připraveny ke stažení na vaší Poličce (virtuální knihovničce). Titul lze stáhnout po částech, takže se začátkem poslechu nemusíte čekat až na stažení celé audioknihy. Nahrávku spustíte ve vašem přehrávači a ostatní části se budou stahovat na pozadí. Rychlost přehrávání si můžete přizpůsobit v rozmezí 0,75 až 2,5násobku standardní rychlosti audioknihy. Pokud rádi posloucháte audioknihy v posteli, nastavte si automatické vypnutí přehrávání po zadaném časovém úseku. Při každém přerušení poslechu (příchozí hovor, odpojení sluchátek) si aplikace zapamatuje místo přerušení a pak se znovu můžete věnovat poslechu od místa přerušení. To platí i o použití na více zařízeních.

Audioknihy můžete poslouchat a nakupovat v zařízeních s Android, iOS a Windows 10 nebo na webu www.audioteka.cz .

Čtěte ušima s Audiotékou!

 

Citace

VORLOVÁ, Alžběta. Aplikace pro poslech audioknih Audioteka. Impulsy: Inspirace, náměty a trendy dětského čtenářství [online]. roč. 3, č. 1/2017 [cit. 2017-3-17].

Dostupný z WWW: impulsy.kjm.cz/impulsy-clanek/aplikace-audioteka.
ISSN 2336-727X.


vytisknout stránku Vytisknout stránku