Česky | English

Editorial speciálního vydání

Autor: Bc. Iveta Cehelská
Číslo: roč. 6, č. 1/2020
Rubrika: Editorial
Přiložené soubory:
Pdf článku
Klíčová slova:

Milí čtenáři,

nastal čas, kdy mělo vyjít běžné číslo našeho časopisu Impulsy a přineslo by vám zajímavosti ze světa dětského čtenářství, plno tipů a nápadů. Dnes je všechno tak trochu jinak. Ze dne na den zůstaly zavřené školy. Ze dne na den se zavřely knihovny. Ze dne na den spousta lidí zůstala doma. Všechno kolem nás se změnilo, zpomalilo. A tak jsme si řekli, kdy jindy než právě teď, přinést opět plno tipů a nápadů? Tentokrát jsou to však tipy na to, co dělat doma v této době koronavirové, kdy jsou mnozí bez možnosti jít ven pro svou oblíbenou knihu, bez možnosti jít někam na školení nebo se účastnit nějakého vzdělávacího kurzu, bez možnosti kulturně se vyžít.

Toto speciální číslo je rozděleno do několika rubrik, ve kterých si každý najde určitě to své. Přehledně jsme se pro vás rozdělili ty nejlepší odkazy, díky kterým se z pohodlí svého domova dostanete zpět do školy, knihovny nebo třeba i divadla!

A tak, jak situace se mění každým dnem, zajímavých odkazů na internetu neustále přibývá, berte toto číslo jako základ nějakého pomyslného seznamu, na nějž můžete přidávat nové odkazy toho, co sami najdete i vy.

Příjemné a klidné čtení!

Za tým Knihovny pro děti a mládež, který pro vás vyhledal a připravil všechny tipy

Iveta Cehelská
šéfredaktorka online časopisu Impulsy

CEHELSKÁ, Iveta. Editorial speciálního vydání. Impulsy: Inspirace, náměty a trendy dětského čtenářství [online]. 2020, roč. 6, č. 1 [cit. 2020-03-24].

Dostupný z WWW: impulsy.kjm.cz/impulsy-clanek/editorial-specialniho-vydani.
ISSN 2336-727X.


vytisknout stránku Vytisknout stránku